Atasay'ın Altın ve Pırlanta Çadır Günleri'ne ziyaretçi akını

Türkiye genelinde olduğu gibi Fethiye'de 21 Ekim'de kapılarını açan Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı, ziyaretçi akınına uğruyor. Evlilik hazırlığı yapanlar, kendini şımartmak ya da eşini mutlu etmek isteyenler çadırın önünde uzun kuyruklar oluşturuyor.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Fethiye Erasta AVM içerisinde bulunan Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri tüm hızıyla devam ediyor. Mücevher sektöründe yılın en çok beklenen indirimi olan Altın ve Pırlanta Çadır Günleri’ni iple çeken takı severler, Fethiye’de avm’de ki çadırın önünde uzun kuyruklar oluşturuyor. Düğünü olanlar, kendini şımartmak isteyenler ya da eşini mutlu etme fırsatını kaçırmak istemeyenler, Atasay imzasını taşıyan pek çok ürüne maliyetine hatta kimi ürünlere zararına fiyatlarla sahip olma fırsatını yakalıyor. Çadır fırsatlarından yararlanmak isteyen takı severler arasında başka şehirlerden gelenler, düğün alışverişi yapanlar, evlilik yıldönümü için eşine sürpriz yapmak isteyenler ön plana çıkıyor. Ayrıca pırlantalı ürün alışverişi yapan tüm ziyaretçilere, pırlantalı gümüş yonca kolye hediye ediliyor. Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da en üst seviyede aldığı pandemi önlemleriyle ziyaretçilerini ağırlıyor.

“TÜM MAĞAZALARIMIZDA AYNI FİYAT”
Fethiye’de Karlık Kuyumculuk bünyesinde bulunan Atasay markasının Fethiye’de çokça rağbet gördüğü belirtilirken, 21-24 Ekim tarihleri arasında kurulan Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı ziyaretçilerini bekliyor. Karlık grup bünyesinde çalışan Barış Kahraman, “Fethiye’de Karlık grup olarak 4 yıl önce Atasay markasını getirdik. Geçmiş dönemde çarşı mağazamız vardı. Çarşı mağazamızda 3 dönem çok başarılı çadır kampanyası geçirdik ancak 10 Aralık 2020 tarihinde Atasay’ı Erasta Avm’ye getirmeye karar verdik. O süreçten sonra avm kültüründe ilk defa çadır kampanyası gerçekleşiyor. Sağ olsun Fethiyeli hemşerilerimiz, ziyaretçilerimiz gerçekten çok ciddi bir talepte bulunuyorlar. Atasay’ın Türkiye genelinde 12.’si düzenlemiş olduğu bu kampanyanın amacı yılda bir defa maliyetine hatta zararına satışlar düzenlenmesi. 183 mağazada bir ürünün fiyatı ne kadarsa bizde de aynı fiyat. Bu aşamada şimdiye kadar gelen Atasay ziyaretçilerimize çok teşekkür ediyoruz. Önümüzde 2 gün daha var ”diye konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN