SAHİL GÜVENLİK BOTU ZİYARETİYLE ÇOCUKLARIN BAYRAM COŞKUSU KATLANDI

Ege ile Akdeniz'in buluştuğu Denizle ormanın iç içe girdiği, eşsiz doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel değerleriyle mavi bayraklı plajları ve muhteşem koylarıyla dünya turizminin parlayan yıldızı Muğla'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Bodrum, Datça, Marmaris ve Fethiye limanlarındaki Sahil Güvenlik botları ziyarete açıldı.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Son Dakika 48

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yapılan etkinliklerde Bodrum Limanında TCSG101, Datça Limanında TCSG26, Marmaris Limanında TCSG904, Fethiye Limanında ise TCSG911 Sahil Güvenlik Botları geleceğimizin denizcilerinin ve deniz tutkunlarının ziyaretine açıldı.

Limanlarda demirli olan Sahil Güvenlik Botlarını çocukları ile birlikte ziyaret eden vatandaşlar gemi hakkında askeri personelden bilgi aldı. Sahil Güvenlik botunu ziyaret eden çocuklar bayram coşkusunu doyasıya yaşadı

Çocuklara yönelik yüz boyama etkinlikleri ile renklendirilen ziyaretlerde aileleriyle birlikte gemileri ziyaret eden çocuklara yap boz pazıl ve Türk Bayrağı hediye edildi.

SAHİL GÜVENLİK BOTU ZİYARETİYLE ÇOCUKLARIN BAYRAM COŞKUSU KATLANDISAHİL GÜVENLİK BOTU ZİYARETİYLE ÇOCUKLARIN BAYRAM COŞKUSU KATLANDISAHİL GÜVENLİK BOTU ZİYARETİYLE ÇOCUKLARIN BAYRAM COŞKUSU KATLANDISAHİL GÜVENLİK BOTU ZİYARETİYLE ÇOCUKLARIN BAYRAM COŞKUSU KATLANDISAHİL GÜVENLİK BOTU ZİYARETİYLE ÇOCUKLARIN BAYRAM COŞKUSU KATLANDI

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN