Gündem

Gündem Haberleri

BAŞKAN ARIKAN, FETHİYE PROGRAMINA KONUK OLDU

İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Başkanı ve Başkan Adayı Şaban Arıkan, Fethiye programının konuğu oldu.

SEYDİKEMER’DE “2023'E DOĞRU ŞEHİR BULUŞMALARI” PROGRAMI YAPILDI

AK Parti MKYK Üyesi Fatma Güldemet Sarı, “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” kapsamında Seydikemer’e gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

KARAÇULHA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Fethiye Belediyesi tarafından düzenlenen bilgilendirme toplantısı ve Karaçulha Spor’un sezon açılışına özel halk konseri programı gerçekleştirildi. Karaçulha Kovanlık Futbol Sahası’nda düzenlenen programa Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve çok sayıda vatandaş katıldı.

YAZAR GÜÇ, ETKİLİKTE KİTABINI İMZALADI

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Üyesi Turhan Güç, son kitabı ‘Geçmişin Gölgesinde Arınma’yı düzenlenen etkinlikte imzaladı.

ŞEFFAF VE DENETLEMEYE AÇIK BİR YÖNETİM ŞEKLİNİ BENİMSİYORUZ

İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Kırmızı Grup Başkan Adayı Ali Somyürek açıklamada bulundu.

FTSO’NUN FETHİYE FUAR ALANI VE KONGRE MERKEZİ FİZİBİLİTE RAPORU YAYINLANDI

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) Güney Ege Kalkınma Ajansının (GEKA) fizibilite desteği kapsamında hazırladığı ‘Fethiye Fuar Alanı ve Kongre Merkezi Fizibilite Raporu’ yayınlandı. FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, raporun bölgenin farklı organizasyonlara da ev sahipliği yapabilecek bir kongre merkezine olan ihtiyacının net olarak ortaya çıktığını söyledi. 

ZAFER PARTİSİ'NDE BÜYÜK KONGRE HEYECANI

Zafer Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından basın açıklaması yapıldı.

AK PARTİ’DEN LOKMA İKRAMI

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından ilçe binasında lokma dağıtımı yapıldı. Pograma Antalya Milletvekili İbrahim Aydın’da katıldı.

ANTALYA MİLLETVEKİLİ İBRAHİM AYDIN FETHİYE’DE

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın talimatlarıyla AK Parti Teşkilat Başkanın başlattığı 2023’e doğru şehir buluşması programı kapsamında Antalya Milletvekili İbrahim Aydın Fethiye’ye geldi.

HİZMET BİNASI İNŞAATI BAŞLADI

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası hizmet binası inşaatı başladı. Var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz diyen Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, “Tüm yönetim, denetim ve personel kadromuz ile var gücümüz ile çalışmaya devam ediyoruz. Tüm Seydikemer esnafımıza ve yüreği bizlerle çarpan herkese hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

TİCARİ UYUŞMAZLIKLAR HIZLA ÇÖZÜLECEK

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Arabuluculuk ve Tahkim Merkezi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katıldığı törenle açıldı. Açılışta konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıkoğlu, ticari davaların yıllarca sürdüğüne dikkat çekerek, yargıda davaların uzun sürdüğünü, arabuluculuk, tahkim ve uyuşmazlık müesseseleriyle anlaşmaların daha kısa sürede sonuçlanacağını söyledi. Başkan Hisarcıklıoğlu, “Ahilik sisteminin devamı niteliğindeki arabuluculuk sistemi ile daha önce 4-5 yıl süren davalar 3 ayda bitiyor. Arabuluculuğa gelen başvuruların büyük çoğunluğu anlaşmayla sonuçlanıyor. En önemlisi de taraflar helalleşerek ayrılıyor” dedi.

GENEL BAŞKAN HİSARCIKLIOĞLU FETHİYE’DE

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TSO) ziyaret ederek meclis üyeleri ile düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Uyum ve Arabuluculuk Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

BAŞKAN ÇOBAN’DAN MÜDÜR ATMACA’YA ZİYARET

İyi Parti İlçe Başkanı Fatih Çoban, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Ahmet Atmaca’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Çoban, misafirperverliğinden dolayı Müdür Atmaca’ya teşekkür etti.

BAŞKAN KULAÇ’TAN MÜDÜR DADAŞOĞLU’NA ZİYARET

Deva Partisi İlçe Başkanı Saniye Kulaç, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu’nu ziyaret etti.

ZİRVE SPOR MORAL YEMEĞİNDE

Türkiye Voleybol Kadınlar 2. Ligi’nde yer alan Fethiye Lokman Hekim Zirve Spor Kulübü yönetimi, teknik heyeti ve sporcular, sezon öncesinde moral yemeğinde bir araya geldiler. Sohbet havasında geçen etkinliğe işletmeciliğini Murat Karacabey’in yaptığı MUR-ET Karacabey Restoran ev sahipliği yaptı.

CHP İLÇE BAŞKANI DEMİR, FETHİYE PROGRAMINA KONUK OLDU

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, FRT TV'de yayınlanan Fethiye adlı programın konuğu oldu. Programda konuşan Demir, siyaset başta olmak üzere, Fethiye’nin sorunları, körfez ve trafik sorunu gibi birçok konuya değindi.

ROTARY’DEN KARACA’YA ZİYARET

Fethiye ve Ölüdeniz Rotary Kulübü ve Rotary 2440. Bölge Guvernörü Serdar Durusüt beraberindeki heyetle Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarette bulundu.

BAŞKAN OTGÖZ, ASFALT ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz Ceylan Mahallesinde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek personele kolaylıklar diledi.

TÜRSAB BTK SEÇİMLERİ 3 EKİM’DE, FETHİYE KÜLTÜR MERKEZİ’NDE

TÜRSAB BTK bölge seçimleri 3 Ekim Pazartesi günü saat 10.00 ile 14.00 arasında Fethiye Kültür Merkezinde gerçekleşecek. Köyceğiz’den Seydikemer’e kadar toplamda 290 tane seyahat acentası seçimde oy kullanacak.

Toplam 3121 haber.