DEVA PARTİSİ İLE MUĞLA'DA MERKEZ SİYASETİN ADRESİ BELLİ OLDU BAŞKAN ÇAY, 'BİN BİLSEK TE, BİR BİLENE DANIŞIYORUZ'

DEVA Partisi Muğla İl Başkanı Emrah Çay basına yaptığı açıklamada Muğla İl ve İlçe teşkilatlarımızla birlikte Denizli ve Uşak'ta Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan'ın ziyaretlerine katıldık. Vatandaşlarımız Tüm Türkiye'de olduğu gibi Denizli ve Uşak'ta DEVA Partisine büyük bir ilgi gösterdi. 3.üncü Yozgat mitingimizde bunun canlı örneği oldu dedi.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

“BİN BİLSEK TE, BİR BİLENE DANIŞIYORUZ”
Muğla çalışmaları hakkında bilgiler veren DEVA Partisi Muğla İl Başkanı Emrah Çay, “Muğla Siyasetinde yaşanan kısır döngü, Ankara’da lobi yok sorunu, güçlü muhalefetin olmaması, Her kesimin sesinin yükselememesi gibi konular DEVA Partisi ile çözüm bulmaya başladı. Genel başkanımızın üstüne basa basa belirttiği, Bin bilsekte, bir bilene danışacağız, görülmeyeni gören, duyulmayanı duyan ve tüm kesimleri kapsayan siyaset anlayışımız Muğla’da karşılık bulmaya başladı. İlçe teşkilatlarımız, mahalle temsilcilerimiz ve il yönetimimizle sahada tüm kesimlerin görüş ve düşüncelerini alarak hızla büyüyoruz.  Kimin elini sıksak, kimin kapısını çalsak yüzler gülüyor, beklentiler anlatılıyor. Muğla’da yaşayan vatandaşlarımız verdikleri vergilerin Muğla’ya hizmet olarak dönememesinden dolayı sıkıntı yaşıyor” şeklinde konuştu.

“MUĞLA SİYASETİNİ YENİ SİYASETÇİLERLE KISIR DÖNGÜDEN ÇIKARIYORUZ”
Muğla siyasetini yeni siyasetçiler ile kısır döngüden çıkaracaklarını belirten Başkan Çay, “DEVA Partisi yeni siyasetçi kotası ile il ve ilçelerde siyaseti yeni yüzlerle buluşturarak sinerji yaratıyor. Muğla seçmeni aynı vaatleri, aynı yüzleri görmekten sıkılmış durumda, yeni söylemler, yeni projeler ancak Liyakatli siyasetçiler üretebilir. Bu noktada ilk önemsediğimiz Muğla’ya değer katacak, 13 ilçeyi kapsayacak, genç ve dinamik siyasetçilerin önünü açmak bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyorum” ifadelerini kullandı. 

“SİYASETTE KADIN OLMAZSA, OLMAZ!”
Siyasette kadın olmazsa olmaz diyen DEVA Partisi Muğla İl Başkanı Emrah Çay,”DEVA partisi olarak cinsiyet kotamız ile Siyasette kadınlarımız da önünü açıyoruz. Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın Ulusal ve Yerel siyasette kadınların katılımının artması konusunda ciddi çalışmaları bulunuyor. Biz de Muğla’da cinsiyet eşitliğinin savunucusu olmak için Kadınlarımızı siyasete davet ediyoruz. Kadınlar hayatımızı güzelleştirdiği gibi, Siyaseti de güzelleştirecek, 13 ilçemizde tarımdan, sağlığa her sektörde kadınlarımız çok başarılı buna siyaseti de ekleyerek kadınlarımızla Muğla siyasetine değer katmak istiyoruz” dedi.

“MUĞLA SİYASETİNDE MERKEZE DOĞRU YÖNELİM GERİ DÖNÜYOR”
Muğla siyasetinde merkeze doğru yönetim geri dönüyor diyen Başkan Çay, “Şu an sol kesimin kalesi olarak gözüken Muğla eski demokrat yapısına doğru yönelmeye başladı. Bunu da yaptığımız ziyaretlerdeki raporlara baktığımız, iktidara kızgınlığından dolayı inandığı muhalefet olamadığından sol partiye oy veren ciddi bir demokrat kesim bulunuyor. DEVA Partisinin kurulması ile birlikte Sayın Ali Babacan’ın merkez oylarını alarak iktidar olabileceğine inanan bu kesim önümüzdeki seçimde oyum yabana gitmesin diye verdikleri oyları DEVA Partisi yönünde kullanacaklarını belirtiyor. Z kuşağı diye tabir ettiğimiz gençlikte Babacan ve Liyakatli kadrolarına inanıyor dedi” şeklinde konuştu. 

DEVA PARTİSİ İLE MUĞLA'DA MERKEZ SİYASETİN ADRESİ BELLİ OLDU  BAŞKAN ÇAY, 'BİN BİLSEK TE, BİR BİLENE DANIŞIYORUZ'

DEVA PARTİSİ İLE MUĞLA'DA MERKEZ SİYASETİN ADRESİ BELLİ OLDU  BAŞKAN ÇAY, 'BİN BİLSEK TE, BİR BİLENE DANIŞIYORUZ'DEVA PARTİSİ İLE MUĞLA'DA MERKEZ SİYASETİN ADRESİ BELLİ OLDU  BAŞKAN ÇAY, 'BİN BİLSEK TE, BİR BİLENE DANIŞIYORUZ'

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN