Ersin DAL Haberleri

Ersin DAL Haberleri

Ersin DAL haberleri, haber editörü Ersin DAL tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

BERBER DÜKKÂNI ALEV ALEV YANDI

Çatalarık Mahallesi’nde bir berber dükkânın da çıkan yangın sonrası dükkân kullanılamaz hala geldi.

BAŞKAN KULAÇ, BASIN MENSUPLARIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç ve yönetim kurulu üyeleri, Fethiye’de görev yapmakta olan basın mensupları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Gerçekleşen etkinlikte İlçe Başkanı Kulaç, genel seçim öncesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

SORUNLARA KALICI ÇÖZÜM BULACAĞIZ

İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Başkan Adayı Ali Somyürek, açıklama bulundu.

BAŞKAN ARIKAN, FETHİYE PROGRAMINA KONUK OLDU

İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Başkanı ve Başkan Adayı Şaban Arıkan, Fethiye programının konuğu oldu.

SEYDİKEMER’DE “2023'E DOĞRU ŞEHİR BULUŞMALARI” PROGRAMI YAPILDI

AK Parti MKYK Üyesi Fatma Güldemet Sarı, “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” kapsamında Seydikemer’e gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

KARAÇULHA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Fethiye Belediyesi tarafından düzenlenen bilgilendirme toplantısı ve Karaçulha Spor’un sezon açılışına özel halk konseri programı gerçekleştirildi. Karaçulha Kovanlık Futbol Sahası’nda düzenlenen programa Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve çok sayıda vatandaş katıldı.

YAZAR GÜÇ, ETKİLİKTE KİTABINI İMZALADI

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Üyesi Turhan Güç, son kitabı ‘Geçmişin Gölgesinde Arınma’yı düzenlenen etkinlikte imzaladı.

ŞEFFAF VE DENETLEMEYE AÇIK BİR YÖNETİM ŞEKLİNİ BENİMSİYORUZ

İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Kırmızı Grup Başkan Adayı Ali Somyürek açıklamada bulundu.

FTSO’NUN FETHİYE FUAR ALANI VE KONGRE MERKEZİ FİZİBİLİTE RAPORU YAYINLANDI

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) Güney Ege Kalkınma Ajansının (GEKA) fizibilite desteği kapsamında hazırladığı ‘Fethiye Fuar Alanı ve Kongre Merkezi Fizibilite Raporu’ yayınlandı. FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, raporun bölgenin farklı organizasyonlara da ev sahipliği yapabilecek bir kongre merkezine olan ihtiyacının net olarak ortaya çıktığını söyledi. 

ZAFER PARTİSİ'NDE BÜYÜK KONGRE HEYECANI

Zafer Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından basın açıklaması yapıldı.

AK PARTİ’DEN LOKMA İKRAMI

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından ilçe binasında lokma dağıtımı yapıldı. Pograma Antalya Milletvekili İbrahim Aydın’da katıldı.

ANTALYA MİLLETVEKİLİ İBRAHİM AYDIN FETHİYE’DE

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın talimatlarıyla AK Parti Teşkilat Başkanın başlattığı 2023’e doğru şehir buluşması programı kapsamında Antalya Milletvekili İbrahim Aydın Fethiye’ye geldi.

VALİ YARDIMCISI YILDIZ, DUALARLA UĞURLANDI

Eski Menteşe Kaymakamı ve Muğla Vali Yardımcısı Caner Yıldız dualarla son yolculuğuna uğurlandı. 

SOMYÜREK, “MEVCUT ÇEKEK YERİ İHTİYACA CEVAP VERMİYOR”

İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Kırmızı Grup Başkan Adayı Ali Somyürek, bölgedeki tekne sayılarının artması nedeniyle mevcut yat çekek yerinin ihtiyaca cevap vermediğini vurguladı. Somyürek, yıllardan bu yana beklemede olan Karaot projesinin hayata geçirilmesi gerektiğini belirtti. 

HİZMET BİNASI İNŞAATI BAŞLADI

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası hizmet binası inşaatı başladı. Var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz diyen Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, “Tüm yönetim, denetim ve personel kadromuz ile var gücümüz ile çalışmaya devam ediyoruz. Tüm Seydikemer esnafımıza ve yüreği bizlerle çarpan herkese hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

TİCARİ UYUŞMAZLIKLAR HIZLA ÇÖZÜLECEK

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Arabuluculuk ve Tahkim Merkezi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katıldığı törenle açıldı. Açılışta konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıkoğlu, ticari davaların yıllarca sürdüğüne dikkat çekerek, yargıda davaların uzun sürdüğünü, arabuluculuk, tahkim ve uyuşmazlık müesseseleriyle anlaşmaların daha kısa sürede sonuçlanacağını söyledi. Başkan Hisarcıklıoğlu, “Ahilik sisteminin devamı niteliğindeki arabuluculuk sistemi ile daha önce 4-5 yıl süren davalar 3 ayda bitiyor. Arabuluculuğa gelen başvuruların büyük çoğunluğu anlaşmayla sonuçlanıyor. En önemlisi de taraflar helalleşerek ayrılıyor” dedi.

Toplam 3031 haber.