TFF 1, 2, 3. Lig maçları ertelendi

Hafta sonu tüm yurtta beklenen olumsuz hava şartlarından dolayı TFF, 1. Lig, 2. Lig ve 3. Lig'de bu hafta oynanması planlanan maçlar ertelendi. Maçlar 18-21 Mart tarihleri arasında oynanacak.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Bu hafta sonu tüm yurtta olumsuz hava şartları bekleniyor. TFF’den yapılan açıklamaya göre olumsuz hava şartlarından dolayı 1. Lig, 2. Lig ve 3. Lig'de bu hafta oynanması planlanan maçlar ertelendi. Ertelenen maçların 18 Mart ile 21 Mart tarihleri arasında oynanacağı açıklandı. Liglerin lalan haftalarına ilişkin programlar ise daha sonra ilan edilecek.

Ayrıca Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi, Kadınlar 2. Lig ve BAL müsabakaları da bir hafta kaydırıldı.

Alınan bu karar ile hafta sonu yapılacak olan Fethiyespor’un deplasmanda oynayacağı Büyükçekmece Tepecikspor karşılaşması da ertelenmiş oldu.  Karşılaşma 20 Mart Pazar günü Tepecik Şenol Güneş Stadı’nda saat 14’de oynanacak. Ayrıca Fethiyespor’un da yer aldığı 3.Lig 3.Grup’ta ki diğer tüm karşılaşmalarda 20 Mart Pazar günü saat 14’te oynanacak.
Ligde oynayacakları maçın ertelenmesi ile ilgili konuşan Fethiyespor Yöneticisi Cem Tufan “İstanbul’daki hava şartlarından dolayı Futbol Federasyonu bugünkü toplantıda maçları erteleme kararı aldı. Zaten Cuma günü sabahta uçağımız vardı. Uçaklarımız da iptal olduğu için Futbol Federasyonunun bu kararı iyi oldu. Sentetik bir sahaya gideceğiz. Tepecikspor maçı Fethiyespor için önemli bir maç. İki gün aradan sonra tekrar yola çıkmak takımımız için bir dezavantajdı. Maçları birer hafta erteledi Futbol Federasyonu. Bir hafta sonra önümüzdeki Pazar günü daha dirayetli, daha dinlenmiş bir takım olarak gideceğiz” dedi. 

Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN