CHP'DE BAYRAMLAŞMA

CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir, CHP Muğla Eski Milletvekili Sami Gökmen, CHP'li Meclis Üyeleri ve partililer Ramazan Bayramı sebebiyle bayramın birinci günü parti binasında bayramlaştılar.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Ramazan Bayramı’nın birinci günü CHP parti binasında bayramlaşma gerçekleştirildi. Bayramlaşmaya CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, CHP Muğla Eski Milletvekili Sami Gökmen, CHP’li Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. 


“GELİYOR GELMEKTE OLAN”
CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir “Hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Hepinize buraya geldiğiniz için de teşekkür ediyorum. Bir örgüt olarak bayramın birinci günü erkenden bunu yapmamızın sebebi de öteki örgütlerle sıraya koyduk. Ben biraz erken olmasını istedim. 1’den sonra da Fethiye Halkı’na gideceğiz ziyarete. Geldiğiniz için de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Geliyor gelmekte olan. Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarında birlik ve beraberlik içerisinde olmayı temenni ediyorum” dedi.


“950 MİLYONLUK YATIRIM”
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca “Hepiniz hoş geldiniz. 2 yıllık zorlu süreci birlikte atlattık. Güzel günler bizleri bekliyor. Önümüzde zorlu bir seçim var. 81 vilayetin her yerinde bu seçimi kazanabilmek adına mücadele ediyoruz. Fethiye ve kamunun yararına olacak birçok hizmetin bile engellendiğini görmek bizleri çok üzüyor. Ama her şeye rağmen büyükşehir belediyemizle birlikte Fethiye’miz için tarihin en büyük yatırımlarını başlattık. Toplamda 950 milyonluk yatırımı Fethiye Belediyemize hep beraber kazandırmış olacağız. Hepimizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Bayramınız kutlu olsun” dedi.


“MİLLET İTTİFAKI’NI GENEL BAŞKANIMIZ KEMAL KILIÇDAROĞLU ÖNCÜLÜĞÜNDE İKTİDAR YAPACAĞIZ”
CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay “Bir Ramazan Ayı’nı sonlandırdık. Öncelikle tuttuğumuz oruçları Allah kabul etsin. Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum. Daha sağlıklı, güzel, barış, huzur içinde bayramlara kavuşmayı diliyorum. Çünkü bunu bizim insanlarımız hak ediyor. Ama maalesef bu mevcut siyasi iktidarın yaptığı yanlış politikalar yüzünden huzurlu ve mutlu değiliz. Geleceğimiz ile ilgili kaygılıyız. Bunu bize yapmaya kimsenin hakkı yok. O yüzden buna karşı Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında bütün gücümüzle Türkiye’nin her yerinde Muğla’nın her yerinde canla, başla mücadele etmeye devam ediyoruz. Bu topaklar da yaşayan insanların, atalarımızın bize savaşarak miras bıraktığı, şehit kanları dökülerek bize emanet ettikleri, daha huzur içerisinde yaşayabilmesi için de genel başkanımızın öncülüğünde yürüttüğü Millet İttifakı’yla, farklı partiler bir araya gelerek, bu insanlara zulüm eden,  insanları ayrıştıran, üretip emeğinin karşılığını çalınmasına sebep olan,  bu saray düzenini hep beraber sonlandıracağız ve Millet İttifakı’nı Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde iktidar yapacağız. 
Göcek’te koylarımıza sahip çıkıyoruz, İnlice Plajı’nda belediye başkanımız, Karaot’ta halkımız denize girebilsin diye büyük mücadele veriyor. Aynı şekilde daha geçen hafta Ortaca Fevziye Mahallesi’nde insanların daha önce futbol oynadığı şimdi düğünlerini yaptığı alanda bir gece de internet üzerinden sattılar. Bir gece 13 tane arsa belirlemişler. Bodrum’da, Milas’ta, Ortaca’da, Ula’da ihaleyle satmışlar köylü halkımız ayaklandı. Orada büyük bir mücadele verildi. Bizler gündeme getirdik ve geri adım atmak zorunda kaldılar. Sayın Yelda vekil gelmiş orada bir açıklama yapmış. Demiş ki ihaleyi iptal ettik. Beni de aradı. Hatta Sayın vekil bu gece oraya gidiyormuşsun gitmene gerek kalmadı. Biz iptal ettik dedi. Sayın vekil açıklamamı bir izle dedim. Sayın vekile teşekkür etmeyi veya yetkililere teşekkür etmeyi biliriz bunu iptal etmişsiniz Sayın vekil ama dedim. Bununla beraber yeni Nisan’da 13 tane parseli satışa çıkarmışsınız. Şimdi bayram müjdesi vermişsiniz dedim. Aynı müjdeyi Milaslıya, Bodrumluya, Ulalıya ve Ortaca için geri kalan köylülere verecek misiniz? Diye orada kendisine sordum. Bir cevap yok. O ihaleler satıldı. İnternetten ve maalesef kimin aldığını bilmiyoruz. 
Tekrardan bu vesileyle bayramınızı tebrik ediyorum. Tutulan oruçları da Allah kabul etsin diliyorum. Daha güzel, huzurlu, mutlu günler de insanların emeğinin karşılığını aldığı huzurlu günler de buluşalım diyorum” diye konuştu. 

CHP'DE BAYRAMLAŞMACHP'DE BAYRAMLAŞMACHP'DE BAYRAMLAŞMACHP'DE BAYRAMLAŞMACHP'DE BAYRAMLAŞMACHP'DE BAYRAMLAŞMA

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN