İçme suyu hatları yenileniyor

Fethiye 'de 10 Milyon TL'ye mal olacak yatırım kapsamında İnönü bulvarında kazı ve imalar çalışmaları tamamlanırken, abone bağlantılarına geçildi. Çalışmalar kapsamında Atatürk ve Çarşı Caddesi ile bazı sokaklarda içme suyu hatları da yenilenecek. Çalışmaların tamamlanmasının ardından bu alanlarda Fethiye Belediyesi tarafından sıcak asfalt çalışması yapılacak.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Fethiye’de güçlü bir altyapı oluşturmak için içme suyu, kanalizasyon ve arıtma tesisi çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Bu kapsamda MUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından 10 Milyon TL’ye mal olacak olan yeni içme suyu projesi hayata geçirildi. 

Proje ile MUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından İnönü Bulvarı, Atatürk ve Çarşı caddeleri ile muhtelif sokaklarda içme suyu hatları yenileniyor. Çalışmalar kapsamında İnönü Bulvarın’da kazı ve imalar çalışmaları tamamlandı ve abone bağlantılarına geçildi. Çarşı Caddesi’nde kazı işlemlerine başlayan MUSKİ ekipleri, buradaki çalışmalarının ardından Atatürk Caddesi’nde çalışmalara başlayacak. 
 
Çalışmalarını tamamlamasının ardından İnönü Bulvarı’nda 2 bin 380 metre, Atatürk Caddesi’nde bin metre, Çarşı Caddesi’nde 760 metre, Mustafa Kemal Bulvarında da 3 bin 220 metre içme suyu hat çalışması gerçekleştirilmiş olacak.

Tüm çalışmaların tamamlanmasının ardından Fethiye Belediyesi tarafından çalışma yapılan yerlerde sıcak asfalt çalışması yapılacak.

HaberHaber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN