KARACA AİLESİ, 'KADIN PERSONELLERLE' BİR ARAYA GELDİ

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca eşi Çiğdem Karaca ile birlikte belediyenin kadın çalışanlarını 'anneler günü' dolayısıyla bir araya getirdi.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nde yapılan etkinliğe Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Güzide Özkaya da katılım sağladı. Yapılacak projelerle güzel işlere imza atılacağını söyleyen Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Festivalde dolu dolu bir üç gün geçti. Edip Akbayram ile konserden sonra beraberdik. Kendisi çok mutlu olmuş ve ‘gittiğim her yerde bunu anlatacağım’ diyor. Coşkulu bir kalabalık vardı. Defilede çok güzel bir performans gösterdiniz. Vermiş olduğunuz emekler için teşekkür ediyorum. Ben hepinizin Anneler Günü’nü kutluyorum. İyi ki varsınız. Önümüzdeki süreçte sizlerle güzel işler başaracağız” dedi. Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Güzide Özkaya ise, “Likya Kadın Kooperatifi kâr amacı gütmeyen bir kooperatiftir. Kadınların el emeği tekrar kadınlara verilmektedir. Kadınlarımızın istihdamı sağlanıyor. Defilede beğendiğiniz kıyafetler varsa onun aynısını çok uygun rakamlara diktirebiliyoruz. Vermiş olduğunuz destekler için teşekkür ediyoruz” dedi.

KARACA AİLESİ, 'KADIN PERSONELLERLE' BİR ARAYA GELDİKARACA AİLESİ, 'KADIN PERSONELLERLE' BİR ARAYA GELDİKARACA AİLESİ, 'KADIN PERSONELLERLE' BİR ARAYA GELDİKARACA AİLESİ, 'KADIN PERSONELLERLE' BİR ARAYA GELDİKARACA AİLESİ, 'KADIN PERSONELLERLE' BİR ARAYA GELDİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN