KAYMAKAMDAN SÜRÜCÜLERE BİLGİLENDİRME

7-13 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Karayolları Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında 'Yayalar için 5 Adımda Güvenli Trafik' mottosunun etkin olarak kullanılmasının sağlanması ve tanıtımının yapılması amacı ile Ölüdeniz Yolu Trafik Kontrol Noktası'nda sürücülere broşür dağıtılarak bilgilendirme yapıldı.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Karayolları Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında  Ölüdeniz Yolu Trafik Kontrol Noktası’nda tüm Türkiye’de eşzamanlı olarak “Yayalar için 5 Adımda Güvenli Trafik” mottosunun etkin olarak kullanılmasının sağlanması ve tanıtımının yapılması amacı ile sürücülere bilgilendirme yapıldı. Etkinliğe Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Çiçek’de katıldı.  Türkiye’de eşzamanlı şekilde düzenlenen etkinlikte Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Çiçek sürücülere broşür dağıtarak “Yayalar için 5 Adımda Güvenli Trafik”  mottosu hakkında bilgiler verdi.

KAYMAKAMDAN SÜRÜCÜLERE BİLGİLENDİRMEKAYMAKAMDAN SÜRÜCÜLERE BİLGİLENDİRMEKAYMAKAMDAN SÜRÜCÜLERE BİLGİLENDİRMEKAYMAKAMDAN SÜRÜCÜLERE BİLGİLENDİRMEKAYMAKAMDAN SÜRÜCÜLERE BİLGİLENDİRMEKAYMAKAMDAN SÜRÜCÜLERE BİLGİLENDİRMEKAYMAKAMDAN SÜRÜCÜLERE BİLGİLENDİRME

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN