FESTİVAL HEYETİ, BAŞKAN YARDIMCISI BOLELLİ'Yİ ZİYARET ETTİ

13. Uluslararası Fethiye Çocuk Festivali kapsamında farklı ülkelerden Fethiye'ye gelen öğretmen ve öğrenciler, Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli'ye ziyaret gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Fethiye Belediyesi, Girne Koleji, Hilton, Erasta AVM ve Deniz Ticaret Odası’nın destekleriyle gerçekleşen 13. Uluslararası Fethiye Çocuk Festivali, bu yıl da dolu dolu geçecek. Etkinlikler öncesinde festival heyeti, Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli’ye ziyaret gerçekleştirdi. Fethiye Belediyesi’nde kendilerini ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Bolelli, “Öncelikle evlatlarımıza 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı armağan eden Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e şükranlarımı sunuyorum. Başarılı bir festival süreci diliyorum. Emeği geçenleri kutluyorum” dedi. 20 Nisan Çarşamba gününden itibaren başlayacak program, 24 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek. 

FESTİVAL HEYETİ, BAŞKAN YARDIMCISI BOLELLİ'Yİ ZİYARET ETTİFESTİVAL HEYETİ, BAŞKAN YARDIMCISI BOLELLİ'Yİ ZİYARET ETTİFESTİVAL HEYETİ, BAŞKAN YARDIMCISI BOLELLİ'Yİ ZİYARET ETTİFESTİVAL HEYETİ, BAŞKAN YARDIMCISI BOLELLİ'Yİ ZİYARET ETTİFESTİVAL HEYETİ, BAŞKAN YARDIMCISI BOLELLİ'Yİ ZİYARET ETTİFESTİVAL HEYETİ, BAŞKAN YARDIMCISI BOLELLİ'Yİ ZİYARET ETTİFESTİVAL HEYETİ, BAŞKAN YARDIMCISI BOLELLİ'Yİ ZİYARET ETTİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN