Fethiyespor, Gümüşhane'den 1 puanla dönüyor

3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Fethiyespor 25. hafta karşılaşmasında Gümüşhanespor ile karşılaştı. Lacivert beyazlılar deplasmanda oynadığı karşılaşmadan 1 puan ile ayrıldı.

PAYLAŞ
Son Dakika 48 - Ersin DAL

3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Fethiyespor 25. hafta karşılaşmasında Gümüşhanespor ile karşılaştı. Lavivert beyazlılar deplasmanda oynadığı karşılaşmadan 1 puan ile ayrıldı. Fethiyespor karşılaşmanın ilk yarısına ev sahibi takımın 15. dakikada bulduğu golle yenik girdi. Lacivert beyazlılar 52. dakikada Kadir Kurt ile eşitliği sağladı. Mücadelenin geri kalanında başka gol olmadı. Karşılaşma 1-1 eşitlik ile tamamlandı.HaberLacivert beyazlıların şampiyonluk yolunda en büyük rakibi olan Erokspor deplasmanda Ofspor ile 2-2 berabere kalarak puanını 54’e çıkardı. Fethiyespor ise deplasmandan 1 puan ile ayrılarak puanını 53’e yükseltti. İki takım arasında 1 puan fark bulunuyor.

Stat: Gümüşhane Şehir Stadı 

HAKEMLER:  Süleyman Soyumert, Volkan Esen, Nesim Karenfil, Ahmet Balkan

FETHİYESPOR: Enes Fidayeo,  Erdinç Kara, S. Ümit Deniz, Serhan Yılmaz, Talha Mayhoş, Özgür Çelik, Burak Başkaya, Nurettin Çakır, O. Taha Takır, Onur Öztonga, Kadir Kurt 
GÜMÜŞHANESPOR: Nasrullah Dedemen, Cengiz Biçer, Murat Kara, Yusuf Yağmur, Abdurrahman İlkyaz, M. Samet Acar, Oktay Pop, Sancar Yıldırım, Raif Gündoğdu, Mustafa Aydoğdu, Batuhan Arslan
Goller:  Nasrullah Dedemen dk15 (Gümüşhanespor), Kadir Kurt dk52 (Fethiyespor)
Sarı Kartlar: Murat Kara dk7 (Gümüşhanespor), Onur Öztonga dk41 (Fethiyespor), M. Samet Acar dk42 (Gümüşhanespor), O Taha Takır dk79, Talha Mayhoş dk82 (Fethiyespor), Enes Ocak dk90+1 (Gümüşhanespor), Erdinç Karakaş dk90+3 (Fethiyespor)

Kırmızı Kartlar:Haber

Oyuncu Değişiklikleri: Burak Başkaya oyundan çıktı. Berkin Taşkın oyuna girdi. Dk46 (Fethiyespor), Batuhan Arslan oyundan çıktı. Osman Can Kömürcü oyuna girdi. Dk57 (Gümüşhanespor), Mustafa Aydoğdu ve Yusuf Yağmur oyundan çıktı. K. Öztürk ve Enes Ocak oyuna girdi. Dk73 (Gümüşhanespor), Serhan Yılmaz oyundan çıktı. Cihad Ateş oyuna girdi. Dk74 (Fethiyespor), Talha Mayhoş oyundan çıktı. İbrahim Koca oyuna girdi. Dk82 (Fethiyespor)
Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN